Tingimused
Ostukorv (0)

Ostukorvis ei ole tooteid.

 

Spaahotellid Tallinnas, Saaremaal ja Narva-Jõesuus


Viimsi SPA, Grand Rose SPA ja Meresuu SPA spaahotellid kuuluvad samasse hotelliketti ja pakuvad elamusi Eesti erinevais paigus.

Viimsi SPA Hotell & Aquapark

Viimsi SPA asub kaunil Viimsi poolsaarel, vaid 12 km kaugusel Tallinna kesklinnast. Hotell pakub 115 tuba, sealhulgas sviite, peretube ja erivajadustega inimestele mõeldud tube.

Lisainfo

Majutuse hinnas sisaldub

Lisateenustena leiad Viimsi SPA-st veel

Populaarsed paketid

Peredele – Perepakett Atlantis H2O veekeskuses

Grand Rose SPA Hotell

Grand Rose SPA asub Saaremaal, Kuressaare südames. Hotell ühendab endas nii uut kui vana stiili, mille keskseks sümboliks on roos. Hotell pakub 66 ainulaadse disainiga tuba, sh sviite ja peretube.

Lisainfo

Majutuse hinnas sisaldub

Lisateenustena leiad Grand Rose SPA-st veel

Populaarsed paketid

Paaridele – Spaa Romantika
Erilisteks hetkedeks – Meie hetked
Kosutav hoolitsus ühele – Töeliselt mönus mönulemine

Meresuu SPA & Hotell

Meresuu SPA & Hotell asub Narva-Jõesuus, pakkudes lõõgastust männimetsa ja Eesti pikima liivaranna vahetus läheduses. Hotellis on 109 numbrituba, sealhulgas sviidid, deluxe toad, avarad peretoad ning standardtoad.

Lisainfo

Majutuse hinnas sisaldub

  • Lastetuba

Lisateenustena leiad Meresuu SPA-st veel:

Populaarsed paketid

Paaridele – Romantikapakett
Tervise heaks – Tervisepakett
Kosutav hoolitsus ühele – WELLNESS pakett


SpaaHotellid Eestis

Viimsi SPA, Meresuu SPA ja Grand Rose SPA on kolm spaahotelli, mis kuuluvad ühise hotelliketi alla, pakkudes lõõgastust ja võimalust põgeneda argipäeva rutiinist. Igaüks neist spaadest on omal moel eriline, võimaldades külastajatel nautida mitmekülgseid teenuseid ja kogemusi. Meie kõikide hotellide tõmbenumbriks on saunakeskus, mis on iga piirkonna suurima saunavalikuga.

Viimsi SPA on tuntud Eesti suurima veepargi, lõõgastavate spaateenuste ja rohkete majutusvõimaluste poolest. See on ideaalne koht peredele ja neile, kes otsivad aktiivset puhkust, pakkudes lisaks kõigele muule ka tervise- ja iluteenuseid, spordiklubi ja kinosaali külastust.

Meresuu SPA, mis asub Eesti pikima liivaranna läheduses, viib külastaja avarate vaadete ning rahulikku mereäärse miljöö maailmasse. Lisaks saunakeskusele ja restoranile Meloodia, leiad Narva-Jõesuu spaahotellist laia valiku kõrgtasemelisi tervise- ja iluteenuseid.

Grand Rose SPA pakub meeldejäävat kogemust oma roosidega inspireeritud interjööri ja romantilise õhkkonnaga. Lisaks imelistele spaahoolitsustele pakub hotell gurmeekogemusi ajaloolise hõnguga restoranis Rose ning hubast majutust unikaalsetes numbritubades. Grand Rose SPA on ideaalne paik romantiliseks ning lõõgastavaks puhkuseks.

Saunasõprade jaoks on meil varuks ka Ring Spaa & Saunad Tallinnas Õismäel. Sealt leiad 10 erinevat sauna, mitmed treeningud kui ka kohviku.

Spaahotellid Eestis kaart

Kontaktid

Grand Rose SPA Hotell

+372 666 7000
info@grandrose.ee

Meresuu SPA & Hotell

+372 357 9600
sales@meresuu.ee